SEKdo uzgodnienia

Dam pracę w Szwecji bez znajomości języka przy zbiorach warzyw od zaraz Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Helsingborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 180 dni

Farma z Helsingborg szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia, a kierowca ciągnika/prowadzący ma 10,50 na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracowników będzie zbieranie warzyw, takich jak: kapusta, kalafiory i ziemniaki.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • minimum 50 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a dla kierowcy ciągnika/prowadzącego – 10,50 na godz.;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-warzywnej-szwecja-helsingborg,oferta,7625645

ID ogłoszenia: 8685f4d0647b32e8