PLNpowyżej 15 tysięcy miesięcznie brutto

Dam pracę w Szwecji od zaraz budownictwo bez języka malarz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Poszukujemy osób bez języka do zatrudnienia w Sztokholmie na stanowisku malarz – tapeciarz. Szwecja praca w budownictwie od zaraz przy wykończeniach skandynawskich domów całorocznych.

Stanowisko: malarz – tapeciarz

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: powyżej 15 tysięcy złotych brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykańczaniu wnętrz szkieletowych domów całorocznych zgodnie z technologią skandynawską
  • zadaniem pracownika będzie m.in. szpachlowanie, kładzenie tapet, malowanie, montaż parapetów, silikonowanie, odnawianie okien, szlifowanie, malowanie mebli, itp.

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie wykształcenia czeladnik lub mistrz w zawodzie malarz – tapeciarz
  • co najmniej 5 lat praktyki w zawodzie
  • na okres pierwszych 6 miesięcy praca na własnej działalności
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na wysokości
  • zaletą będzie podstawowa znajomość angielskiego, niemieckiego lub szwedzkiego
  • kultura osobista
  • pełna samodzielność na stanowisku pracy
  • zaradność i pomysłowość
  • znajomość zasad budowania szkieletowego, tapetowania, malowania oraz umiejętność posługiwania się nowoczesnym sprzętem

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • możliwość wyjazdów do Polski raz w miesiącu
  • szkolenia
  • ubrania robocze oraz auta służbowe

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 625587e9a02ba3c9