SEKdo uzgodnienia

Dam pracę w Szwecji od zaraz na budowie jako glazurnik bez języka Töckfors

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Töckfors
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Propozycja pracy Niemczech na budowie na stanowisku glazurnika. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Töckfors dla budowlańców bez znajomości języka przy układaniu terakoty i glazury.

Stanowisko: pracownik budowlany, płytkarz/glazurnik

Miejsce: Töckfors, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fabryce zajmującej się budową modułów łazienkowych
  • zadaniem pracownika będzie układanie glazury i terakoty

Wymagania:

  • preferowane osoby posiadające udokumentowane doświadczenie jak płytkarz
  • referencje z poprzednich miejsc pracy, mile widziane zdjęcia
  • pełna samodzielność
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Szwecji możliwe od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione zakwaterowanie, koszt będzie potrącany z wynagrodzenia
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek
  • dodatkowo płatne nadgodziny – 150% stawki godzinowej
  • pracę w szwedzkiej firmie z okresem próbnym oraz możliwością dłuższej współpracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 90159b810b3cf230