£na akord

Dam sezonową pracę w Anglii 2015 Sudbury przy zbiorach truskawek bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Sudbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2015

Zatrudnienie od czerwca 2015 roku dla pracowników sezonowych. Praca Anglia w Sudbury przy zbiorach truskawek i malin bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Anglia, Sudbury
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na zbiorach owoców miękkich takich jak maliny czy truskawki. Zatrudniony podczas zbioru będzie segregować owoce i układać je w skrzynkach.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– zaplanowanie sobie wolnego czasu na okres od czerwca 2015r.
– dobre zdrowie, bez nałogów
– wytrzymałość organizmu na wielogodzinną pracę
– chęć do wypracowania nadgodzin
– odpowiedni ubiór do pracy polowej

Oferujemy:
– dzień wolny w tygodniu
– wyrobienie 10 godzin dziennie
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– pomagamy zorganizować transport
– na miejscu darmowe zakwaterowanie
– start zbioru już od wczesnych godzin
– przerwę na posiłek

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysłania zgłoszenia na maila: uk-employment@europe.com w tytule proszę wpisać: „Zbiory truskawek w Sudbury od kwietnia 2015”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-od-czerwca-2015-zbiory-truskawek-i-malin-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 5465462b9dc1e0a4

12 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Anglii 2015 Sudbury przy zbiorach truskawek bez języka”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. panisuperpu na @

    Witam serdecznie.
    Jestem bardzo zainteresowana ofertą. Mam doświadczenie w zbiorach na polu (pomidory, truskawki, kukurydza) oraz w innych pracach fizycznych. W przyszłym roku piszę maturę i aby iść na studia muszę zarobić. Nie straszna mi żadna praca. Jestem aktywna fizycznie (żadnych przeciwwskazań) oraz szybko się oswajam z nowym otoczeniem.
    Proszę o kontakt: nielubieschematow@gmail.com

  3. ina49 na @

    bardzo lubie prace sezonowe mam doswiadczenie w zbiorach kont ina49@o2.pl tel604809343

  4. ania111113 na @

    Jestem zainteresowana ofertą pracy.Proszę o kontakt E-mail: ania11111@autograf.pl
    Pozdrawiam

  5. kasia_dawid na @

    Witam,
    Wraz z moim przyjacielem szukamy pracy, jesteśmy zainteresowani państwa ofertą ale dopiero od lipca 2015r., czy jest możliwość zatrudnienia na okres 1 miesiąca? Jesteśmy gotowi do ciężkiej pracy w każdych warunkach. Jesteśmy odpowiedzialni, sumienni, nie mamy żadnych nałogów. Prosimy o odpowiedz na numer tel. 603310115 lub na jeden z maili: dawidslosarz@gmail.com, kasia777@vip.onet.pl

  6. dyn19ia na @

    Witam.

    Razem z chłopakiem jestesmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Mamy 18 i 21 lat. Posiadamy duże doświadczenie w zbiorach,dlatego potrafimy pracować w różnych warunkach pogodowych. Jesteśmy pracowici, sumienni, odpowiedzialni oraz energiczni i spostrzegawczy. Nie posiadamy żadnych nałogów.

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty.
    Kontakt

    e-mail: dyn00ia@wp.pl

    tel: +48 539446160 lub +48 880245447

  7. mala71998 na @

    Witamy,
    Jesteśmy osobami chętnymi do podjęcia tej pracy, pracowitymi, sumiennymi, odpowiedzialnymi, szybko nawiązujemy kontakty w grupie, mamy doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 42 lata oraz moja córka 17. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 504 879 108
    e-mail: kicia22@poczta.pl
    Pozdrawiamy

  8. lukasz783 na @

    Witam.jestem osoba przede wszystkim odpowiedzialna za powierzone mi zadania w pracy.punktualna.szybko nawiazujaca kontakty.wysportowana.bez zadnych nalogow..pracowalem ze swoja dziewczyna w rzymie na zbiorach winogron od 2008 roku do 2012.teraz chcielibysmy zajac sie wlasnie truskawkami:)mamy po 29lat.zdrowi jak ryby.sprawnosciowi.i chetni do pracy..prosimy o kontakt na e-mail : greenhouse783@o2.pl Dziekuje

  9. Sylwek1992 na @

    Witam.Ja(22l.) i Moja Dziewczyna(18l.) jesteśmy zainteresowani podjęciem Pracy.
    Prosze o kontakt na Email- lobus164@wp.pl lub nr. Tel 665772655

  10. Ewstudent na @

    Witam!
    Wraz z Koleżanką (tegoroczne maturzystki) jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach. Jesteśmy osobami energicznymi, otwartymi i sumiennymi. Obie posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Możliwość wyjazdu już od 1 czerwca do końca lipca.
    Email: ewakotecka96@gmail.com
    nr tel: 722 321 644

  11. dspmatrix na @

    Witam ,wraz z moją narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy ,ja posiadam prawo jazdy kat. B,uprawnienia na wózki widłowe doświadczenie w poruszaniu sie wózkami widłowymi oraz załadunkami,pracuje fizycznie w firmie budowlanej, mam 35 lat a moja narzeczona 27 lat zna jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym posiada doswiadczenie przy pracy w zbiorach szparagów i pomidorach…interesuje nas okres pracy od marca…Prosimy o kontakt pod numerami tel. 602286134-Jacek; lub 533560166- Agnieszka lub meilowo…
    Z poważaniem
    Jacek i Agnieszka
    dspmatrix@interia.pl

  12. wojciechd na @

    Witam. Mam na imię Wojciech. Mam 20 lat. Jestem zdrowym, silnie fizycznym, pracowitym mężczyzną, który chętnie podejmie się pracy przy zbiorach. Bez nałogów, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Ponadto jestem staranny i dokładny.

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    E-mail: wojtekdusza1@wp.pl
    Telefon: 797 547 718