£do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka zbiory warzyw od zaraz Lincolnshire

  • Kraj: Polska
  • Region lub miasto: Lincolnshire
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Plantacja z Lincolnshire zatrudni od zaraz pracowników sezonowych do zbiorów warzyw, bez znajomości języka. Praca w Anglii dla osób sprawnych i energicznych. Oferujemy wysokie zarobki.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lincolnshire, UK.

Zarobki: do uzgodnienia.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbiór warzyw oraz plantowanie na polu lub w tunelu.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • elastyczność godzinowa:
  • możliwość podjęcia tej pracy od zaraz;
  • plusem będzie brak nałogów;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • motywacja do pracy;
  • samodyscyplina i uczciwość.

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki;
  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie na podstawie brytyjskiej umowy;
  • szkolenie wstępne;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Aby zgłosić chęć podjęcia pracy prosimy dzwonić pod numery: 00441205369944 lub 00447799772360.

Kandydaturę można zgłosić również poprzez link: http://www.locallinkrecruitment.com/

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-warzyw-lincolnshire/

ID ogłoszenia: 7915718ef6110d32

ilość wszystkich wyświetleń: 1524, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Anglii bez języka zbiory warzyw od zaraz Lincolnshire”

  1. Heishiro Mitsurugi na @

    Witam , mam 21 lat i jestem bardzo zainteresowany tą ofertą wraz z kolegą . Posiadamy doświadczenie jeżdżąc co roku za granice na zbiory i bardzo duże zaangażowanie co do pracy i powierzonego zadania . Jesteśmy w pełni dyspozycyjni co do wyjazdu z dnia na dzień i na pełen okres czasu pracy .

    e-mail : damiansnk120@wp.pl
    telefon : 609329207

    Prosiłbym o odpowiedź na powyższy kontakt i wyrozumiałość.
    Z góry dziękuję i przepraszam.

  2. blizna1231 na @

    witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy mam 24 lata w lipcu kończę 25 lat wraz z bratem bliźniakiem mamy 3 letnie doświadczenie na zbiorach oraz kilku letnie na produkcji oraz innych stanowiskach , znamy język angielski na średnio-zaawansowanym poziomie dlatego nie będzie problemu z nami się komunikować jesteśmy bardzo pracowici sumienni i odpowiedzialni oraz dyspozycyjni i na cały okres pracy.
    email: dawid.prochazka@gmail.com
    telefon: 880-762-533 – Dawid
    888-034-816 – Kamil
    Proszę o odpowiedź i liczę na nawiązanie współpracy.
    Pozdrawiam Serdecznie Dawid

  3. marta73 na @

    Witam.Mam 42 lata bardzo jestem zainteresowana państwa ofertą pracy.Jestem bardzo pracowita i w pełni dyspozycyjna do podjęcia pracy…bardzo proszę o kontakt tel.732 872 247 lub e-mail marta.wozniak644@wp.pl Pozdrawiam