£30 tyś GBP brutto za rok

Dam sezonową pracę w Anglii dla par w rolnictwie od zaraz 2015

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukiwani pracownicy na farmę przy utrzymaniu gospodarstwa rolnego oraz czynnościach rolniczych. Praca w Anglii dla par już od zaraz z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik na roli
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 30 tyś GBP brutto za rok
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 2337

Zadania:
Pracownik pomaga w zadaniach związanych z uprawą ziemi oraz czynnościach wykonywanych w gospodarstwie domowym. W sezonie możliwa jest też pomoc przy obsłudze strzelnicy.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna to podstawa
– kandydaci z doświadczeniem
– pracę dla par
– angielski na poziomie komunikatywnym
– należy posiadać kwalifikacje do obsługiwania maszyn rolniczych
– samodzielne wykonywanie zadań
– osoba otwarta
– energiczność
– zdolność pozostania w Anglii na dłużej

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie na farmie
– możliwość uzyskania dobrych napiwków w okresie sezonowym
– pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://www.jobland.pl/oferty/frame.php?id=2337

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-dla-par-w-rolnictwie-z-dobrym-wynagrodzeniem/

ID ogłoszenia: 446560db30cc9e4a

ilość wszystkich wyświetleń: 2072, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Anglii dla par w rolnictwie od zaraz 2015”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam