£7,20 GBP/h brutto

Dam sezonową pracę w Anglii od zaraz zbiory chmielu bez języka Madistone

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Madistone
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok. miesiąc

Plantacja z Madistone oferuje sezonową pracę w Anglii przy zbiorach chmielu od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego na okres 3 lub 4 tygodni. Gwarantujemy atrakcyjne zarobki oraz przyjazne warunki.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Madistone, UK. Dostępne również takie lokalizacje jak Cranbrook i Hastings.

Stawka za godzinę: 7,20 GBP za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbiory chmielu według określonego limitu dziennego.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna oraz zręczność;
  • nastawienie na realizację celów;
  • solidność i niezawodność;
  • odpowiedzialny stosunek do pracy;
  • gotowość do wypracowania 50 godzin tygodniowo;
  • motywacja;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na czas umowy;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • pracę na 3-4 tygodnie;
  • wstępne przeszkolenie;
  • możliwość dodatkowego zarobku.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, jeśli interesuje was nasza oferta serdecznie zapraszamy do składania aplikacji pod adres mailowy:

  • gosiapaitkowska@pro-force.co.uk

Źródło: pro-force.co.uk

ID ogłoszenia: 18357b608062f057