£do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Anglii zbiory truskawek bez języka od maja 2018 East Boldre

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: East Boldre
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Farma uprawiająca owoce w East Boldre od maja 2018 zatrudni osoby do zbiorów truskawek, bez znajomości języka. Oferta sezonowej pracy w Anglii dla Polaków bez doświadczenia, z zakwaterowaniem oraz umową na czas określony.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: East Boldre niedaleko Southampton, UK.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór truskawek z pola lub w tunelu.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • brak chorób – dobry stan zdrowia;
  • motywacja do pracy;
  • przyjazne nastawienie;
  • kontaktowość;
  • uczciwość i sumienność;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność wykonywania zadań w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrym standardzie;
  • atrakcje i możliwość ciekawego spędzania czasu po godzinach pracy (dyskoteki itp.);
  • dobre zarobki;
  • uczciwe warunki pracy;
  • pozytywną atmosferę;
  • umowę na czas określony;
  • możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji pod adres mailowy:

  • recruitment@newforestfruit.com

Źródło: http://www.newforestfruit.com/work.php?lang=polish

ID ogłoszenia: 8915748b195120ed

5 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Anglii zbiory truskawek bez języka od maja 2018 East Boldre”

  1. szymonkozlowsky na @

    witam jestem zainteresowany oferta pracy
    jestem uczniem klasy licealnej i szukam zarobku oraz pracy na wakacje
    mam doświadczenie przy zbiorach . jestem pracowity i sumienny
    proszę o kontakt 661491563

  2. KamilWoszczyna na @

    Witam jestem zainteresowany pracą czy mógłbym otrzymać jakąś wiadomość priv z numerem telefonu żeby się skontaktować i omówić parę kwestii ?
    Pozdrawiam

  3. Allan32 na @

    WItam jestem zainteresowany tą ofertą pracy sezonowej, znam język angielski i w nim sie dobrze komunikuje. Posiadam doświadczenie własne przy zbiorach, prosze o kontakt aleksygrzybowski1@gmail.com oraz pod numerem 797-789-575

  4. alka96 na @

    Jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt i więcej informacji na adres alabandura@wp.pl

  5. Patrycja9x@wp.pl na @

    Jestem powaznie zaiteresowana na 2017 r. 503458015. z gory dziekuje za kontakt. Email. Patrycja9x@wp.pl