DKK80/h + dodatek wakacyjny

Dam sezonową pracę w Danii od zaraz bez języka zbiory mchu w Jutlandii

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 7/8 tygodni.

Aktualna, sezonowa praca w Danii bez znajomości języka przy zbiorach mchu. Zatrudnienie od zaraz w Jutlandii dla Polaków. Oferujemy zakwaterowanie płatne i dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jutlandnia, Dania.

Zarobki: 80 DKK/h plus 12,5% dodatku urlopowego. Miesięcznie można zarobić średnio 17 000 DKK (2 285 EUR).

Wakaty: 5.

Początek: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbiory mchu do skrzynek lub worków.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zaangażowanie w obowiązki;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładne wykonywanie zleconych zadań;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • doświadczenie przy podobnych pracach;
  • własne auto w celu dojazdów do miejsca zatrudnienia.

Oferujemy;

  • wysokie zarobki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • opcję pobrania zaliczki w wysokości 3000 koron;
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania płatnego 100 koron za dobę;
  • pełny etat -8/10 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu;
  • możliwość zatrudnienia w kolejnych sezonach.

Aplikacje:
Bardzo prosimy o aplikowanie poprzez stronę www:

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://pf-gruppen.com/

ID ogłoszenia: 6015ba8e45452eea