€9.51

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorze pomidorów szklarniowych 2018 Luty-Marzec

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rotterdam/Zwolle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Luty / Marzec 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stale

Agencja zatrudnienia poszukuje pracowników do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze pomidorów w szklarni. Zatrudnienie od lutego/marca 2018 w okolicach Rotterdamu.

Firma Aldora poszukuje zmotywowanych osob do pracy przy pomidorach szklarniowych.
Pierwsza grupa zaczyna jeszcze w polowie listopada 2017 a kolejna luty/marzec 2018.

OPIS STANOWISKA PRACY:
– pielęgnacja sadzonki pomidora
– zrywanie kwiatostanów pomidora

rejon Zwolle/Rotterdam

OFERUJEMY:
– prace w pelnym wymiarze godzin(możliwość nadgodzin)
– legalną pracę na warunkach holenderskich
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– zakwaterowanie i dojazd do pracy
– opiekę polskich koordynatorów

WYMAGANIA:
– gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
– dobry stan zdrowia i odpowiedzialność

– mozliwosc stalej pracy

STAWKA GODZINOWA BRUTTO DLA KONKRETNEGO WIEKU:
18 – 20 lat – 6,66 euro (zakwaterowanie 50 euro)
21 lat – 8,09 euro (zakwaterowanie płatne 60 euro)
22 i więcej – 9,51 euro (zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 75 euro)

Bonusy dla osob ktore przepracuja minimum pol roku. Zwrot kosztow za jednostronny przejazd autobusem do Polski.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt emailowy na adres zaneta.van.huizen@aldora.nl lub telefoniczny 0611955003

ID ogłoszenia: 4045a0162754a4ab

ilość wszystkich wyświetleń: 1239, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Aldora dienstverlening

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Aldora dienstverlening »