€9,34

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorze szparagów Venlo marzec 2017

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 10 miesięcy

Plantacja z okolic Venlo poszukuje od marca 2017 pracowników do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze warzyw – szparagów. Zakwaterowanie zapewnione niedaleko miejsca pracy.

Miejsce pracy:
Holandia
Czas pracy:
Min. 10 tygodni
Wyjazd:
marzec/kwiecień
Stawka:
9,34 euro brutto/h (brak wiekówki)
Zakwaterowanie:
Gwarantowane w pobliżu miejsca pracy (koszt 11 euro/doba)

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z uprawą oraz zbiorem szparagów, a także obowiązki z przygotowywaniem zbiorów do sprzedaży – sortowanie, obieranie, pakowanie.
Wymagania:
– dyspozycyjność na okres min. 10 tygodni,
– zaangażowania i sumienności w realizacji zleconych zadań,
– mile widziane doświadczenie przy zbiorze szparagów,
– dobra kondycja fizyczna
Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, zakwaterowanie, dojazd do miejsca (do 10km rower), pomoc w załatwieniu formalności oraz opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

ID ogłoszenia: 8235889f65e2071c

ilość wszystkich wyświetleń: 1101, dzisiaj: 1