€do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Holandii zbiory pomidora bez języka od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Haga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów dla Polaków. Zatrudnienie na plantacji w Hadze bez znajomości języka z wypłatami co tydzień oraz miejscem zamieszkania. Szukamy osób pracowitych i nastawionych na skuteczne wykonywanie zadań.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Haga, Holandia.

Zarobki: do ustalenia.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona odpowiada za ścinanie pomidorów oraz liści w określony wcześniej sposób.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku zdobyte w Holandii;
  • pracowitość i energiczność;
  • sprawne dłonie;
  • brak poważnych chorób;
  • duża motywacja do pracy;
  • szybkie wdrażanie się w obowiązki;
  • sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • miejsce zamieszkania za niewielką opłatą;
  • umowę o pracę oraz ubezpieczenie;
  • satysfakcjonujące zarobki.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy podany poniżej. W temacie wiadomości prosimy wpisać „pomidory” – będziemy od razu wiedzieć jakiego stanowiska dotyczy aplikacja.

biuro@eg-praca.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-zbiory-pomidorow-bez-znajomosci-jezyka-haga/

ID ogłoszenia: 156575967dc02bc9

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Holandii zbiory pomidora bez języka od zaraz Haga”

  1. piotrkloka na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą od zaraz proszę o kontakt .tel. 605104609 lub piotrkloka73@wp.pl. Dziękuje pozdrawiam.

  2. Chodyniak na @

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą wraz z 2 kolegami. Proszę o kontakt na chodyniecki.1997@gmail.com

  3. Gwincia2 na @

    witam jestem zainteresowany praca wraz z trojka przyjaciol sumienni i uczciwi wiek od 17 do 20 lat kotakt zawszespoko907@wp.pl 732983575