€4 Eur za 3 kg

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach borówki od lipca 2020 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2020

Od lipca 2020 możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 4,00 Eur za 3 kg.

Start: od lipca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie owoców borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od studentów, uczniów, rencistów oraz gospodyń domowych;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatnie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • legalną pracę;
  • solidnego pracodawcę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: heidelbeeren2018@gmail.com

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-borowki-amerykanskiej-bez-jezyka-sezonowa-praca-niemcy-2020-hanower/

ID ogłoszenia: 2565ece7bb134ead