€do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2021 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bawaria
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca/kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Aktualna od marca/kwietnia 2021 sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Bawarii przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bawaria.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od marca/kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów;
  • wykonywanie zadań posezonowych na terenie gospodarstwa;
  • praca również dla kierowców ciągników rolniczych oraz ciężarówek, a także rolnicy z wykształceniem, technicy i mechanicy maszyn rolniczych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane prawo jazdy kat. C lub CE.

Oferujemy:

  • pracę na sezon 2021;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w gospodarstwie rolnym.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 122 845 175 (Bożena Tokarz).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2021-przy-zbiorze-szparagow-bez-jezyka-bawaria/

ID ogłoszenia: 9985f5f97575eac9