€10,00 netto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Straelen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 8 tygodni

Przy zbiorach truskawek potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie w Straelen na plantacji bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Straelen.

Wynagrodzenie: 10,00 € netto na godz. dla rencistek, gospodyń domowych oraz studentek i uczennic, a dla pozostałych osób 7,50 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem truskawek;
  • do zadań będzie należało także zbieranie warzyw.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość;
  • przykładanie się do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 5,80 € na dzień;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-i-warzyw-od-zaraz-straelen/

ID ogłoszenia: 58960d609072958d