€9,19 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach tytoniu od zaraz Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Saarbrücken
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Bez znajomości języka potrzebne osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach tytoniu. Ogłoszenie z Saarbrücken aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Saarbrücken.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ręcznie zbierał i sortował tytoń;
  • praca na polu oraz w hali;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz na cały okres trwania kontraktu;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • pracę dla par albo panów;
  • około 55 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobrą stawkę wynagrodzenia;
  • możliwość wzięcia zaliczaki raz w tygodniu – 50 Eur;
  • wypłatę w gotówce lub na konto pracownika;
  • pościel;
  • za 650 PLN pracownik ma zapewniony bilet do Niemiec oraz polisę i pomoc biura.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: niemcy@bispol.com z dopiskiem w tytule: „ZBIÓR TYTONIU”.

Można również zadzwonić pod numer telefonu: 134463295 albo 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-zbiory-tytoniu-bez-jezyka-saarbrucken-2019/

ID ogłoszenia: 3715da08dfe19689