€na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech od kwietnia 2019 przy zbiorach truskawek bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Data rozpoczęcia pracy: od 20 kwietnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do konca czerwca 2019
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 20:05
  • Wygasa: 17 dni, 8 godzin

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek od 20 kwietnia 2019 roku. Zatrudnienie bez znajomości języka, a do tego z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: na akord – w wysokości 3 Eur za skrzynkę pięciokilogramową.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek pod tunelami foliowymi.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką tymczasową umowę o pracę;
  • zatrudnienie sezonowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie na akord;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie przez pracodawcę;
  • wsparcie w zorganizowaniu podróży do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy przy zbiorach truskawek, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

504 736 074.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2019-przy-zbiorach-truskawek-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 8675c61be1b99dd5

Linki sponsorowane