€do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach malin i szparagów 2020 Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Geiselhoring
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca/kwietnia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Bez doświadczenia potrzebne od marca-kwietnia 2020 osoby chętne do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Geiselhöring bez języka przy zbiorach szparagów i malin.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od marca/kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał maliny, truskawki i szparagi na polu albo sortował je na hali.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy na rok 2020;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • nie trzeba znać języka niemieckiego;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z uprawnieniami na autobusy.

Oferujemy:

  • umowę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • w wakacje mile widziani są studenci.

Aplikacja:

Osoby chętne do podjęcia pracy proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 0049 171 55 11 250 albo 0049 9423 943 3564

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2020-przy-zbiorach-malin-szparagow-bez-jezyka-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 8955deaa32ea2a41