€11,00 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz leśnictwo bez znajomości języka Arnsberg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Arnsberg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 - 3 miesiące

Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Arnsberg dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy choinkach. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Arnsberg.

Wynagrodzenie: 11,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szkółce drzewek choinkowych;
  • praca o charakterze fizycznym i przy różnych warunkach atmosferycznych;
  • wycinanie drzewek z wykorzystaniem piły albo kosy, a także koszenie traw oraz sadzenie i przesadzanie drzewek;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • u jednej osoby czynne prawo jazdy kat. B;
  • dostępność na przynajmniej dwa miesiące;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie doświadczenia w pracy rolniczej;
  • z motywowanie do pracy;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie sezonowe;
  • przynajmniej 48 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 6 € na dzień od osoby;
  • dostęp do Internetu;
  • zorganizowanie wyjazdu w cenie 560 PLN;
  • transport do/z pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 13 446 32 95 albo 782 745 508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-w-lesnictwie-bez-znajomosci-jezyka-arnsberg-2021/

ID ogłoszenia: 822611bba19e99cc