PLN4000 - 15000 mc

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bad Friedrichshall
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: ok. 20 kwietnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2019

Sezonowa oferta pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek do podjęcia od około 20 kwietnia 2019. Zatrudnienie bez znajomości języka i z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie. Pracodawca z Bad Friedrichshall daje atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek.

Miejsce: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN miesięcznie.

Start: około 20 kwietnia.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek pod tunelami foliowymi oraz na polu o powierzchni 10 ha.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • doświadczenie w pracy przy zbieraniu truskawek;
  • zręczność;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • pracowitość;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • umowę sezonową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

504 736 074.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2019-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 6335c4d849c39326