SEKdo uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Szwecji bez języka na farmie od zaraz zbiory kapusty

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 lub 3,5 miesiąca

Na farmie przy zbiorach kapusty potrzebni od zaraz Polacy do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na farmie;
  • pracownik będzie zajmował się głownie cięciem kapusty na polu;
  • w zależności od ilości zamówień pracownik będzie również obierał kapustę na hali.

Wymagania:

  • własny samochód – ale jest to jeszcze kwestia do dogadania;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz media opłacone przez pracodawcę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na 3 albo na 3,5 miesiąca;
  • pracę od poniedziałku do soboty.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy przy zbiorach kapusty, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +46700522485

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-szwecji-na-farmie-kapusty-CID4-IDL635D.html

ID ogłoszenia: 4176127a5379fe8c