€9,88 brutto

Dam sezonową pracę we Francji przy zbiorze jabłek z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Kraj Loary
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 05/09
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 26/10
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2018 00:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja atrakcyjnej, sezonowej pracy we Francji przy zbiorze jabłek w sadzie na drabinie. Ogłoszenie adresowane do osób, które dysponują własnym autem.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą:

ZBIÓR JABŁEK

Obowiązki:
-zbiory jabłek (na drabinie)
-wkładanie owoców do wiader
-przenoszenie pełnych wiader w ustalone miejsce

Wymagania:
-ukończone 18 lat
-dyspozycyjność do wyjazdu
-możliwość wyjazdu własnym autem mile widziana
-własne auto

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę
-darmowe zakwaterowanie
-możliwość wyrabiania nadgodzin
-zwrot kosztów dojazdu do pracy
-wypłatę wynagrodzenia raz w miesiącu

Kontakt:
Więcej informacji pod numerem 504734983

ID ogłoszenia: 3225b853d46a5a9b

ilość wszystkich wyświetleń: 1110, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane