£akord co najmniej 6,50 GBP/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii zbiory owoców bez znajomości języka Canterbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Canterbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2,3,4 miesiące w zależności od dyspozycyjności

Gospodarstwo z Canterbury posiada wakaty przy zbiorach truskawek, jabłek oraz śliwek od zaraz. Anglia praca sezonowa bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Canterbury, UK.

Zarobki: tryb akordowy, minimum 6,50 GBP/h.

Obowiązki na stanowisku:
zbiory owoców takich jak śliwki, jabłka i truskawki według określonej techniki.

Wymagania wobec kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 2 miesiące;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • zdyscyplinowanie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zręczność i szybkość;
  • sprawność i dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • brytyjską umowę o pracę na czas określony;
  • zakwaterowanie płatne 30 GBP tygodniowo;
  • możliwość skorzystania z codziennej obiadokolacji w cenie 1 GBP dziennie;
  • miłą i pozytywną atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji w języku angielskim. Prosimy szczególnie uwzględnić doświadczenie, szczególnie to zdobyte przy zbiorach (o ile jest):

  • biuro@workingservice.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-od-zaraz-zbiory-owocow-bez-znajomosci-jezyka-canterbury/

ID ogłoszenia: 484577537c343a7d

2 komentarze na “Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii zbiory owoców bez znajomości języka Canterbury”

  1. Gracjan0708 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracom mam doswiatczenie pszy zbiorze owocow jestem pracowity zdrowy w 100%sprawny fizycznie i znam dobrze jezyk Angielski prosze kontakt 733289303 lub majewski636@gmail.com

  2. swiderska na @

    Witam jestem zainteresowna pracą mam doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw proszę o kontakt anna.swiderska10@gmail.com