DKK70/h brutto

Dania praca bez znajomości języka przy zbiorach truskawek od zaraz 2018 Haderslev

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Haderslev
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Aktualna oferta sezonowej pracy w Danii dla 4 Polaków bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Haderslev przy zbiorach truskawek na wakacje 2018.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Haderslev, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 70 DKK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zbieraniu owoców miękkich, głównie truskawek

Wymagania:

  • motywacja do wyrabiania norm dziennych zbiorów – 75 kg owoców
  • dobra kondycja
  • chęć do podjęcia fizycznej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego, co najmniej jedna osoba w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na wakacje 2018
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie w domkach letniskowych w cenie 700 DKK za tydzień
  • dodatek urlopowy
  • pracę dla rodzin i grup
  • dużą liczbę godzin

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

pl@balticworkforce.com

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-danii-od-zaraz-zbiory-truskawek-bez-jezyka-haderslev/

ID ogłoszenia: 4395b186d77802d6