DKK12000-16000 DKK/mc brutto

Dania praca dla grup bez języka w leśnictwie przy sortowaniu Vejle 2016

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Vejle

Szkółka leśna z Vejle szuka aktualnie pracowników sezonowych do pracy w Danii. Zatrudnienie w leśnictwie bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia. Mile widziane są grupy 2-4 osobowe.

Stanowisko: pracownik w leśnictwie
Lokalizacja: Dania,
Wynagrodzenie: 12000-16000 DKK/mc brutto

Zadania:
Praca w szkółce leśnej polega na pielęgnowaniu drzewek oraz na sortowaniu zbiorów. Bliższe szczegóły w mailu zwrotnym po zgłoszeniu.

Wymagania:
– zatrudniamy osoby w wieku od 20 do 45 roku życia
– przyjazd samochodem
– należy przykładać się do wykonywanych czynności
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– wcześniejsze prace przy choinkach są mile widziane

Oferujemy:
– chętnie zatrudniamy również grupy 2-4 osobowe
– zapoznanie z pracownikami
– zlecanie konkretnych zadań
– przejrzystość zatrudnienia
– pomoc w pierwszych dniach
– zdobycie nowego doświadczenia
– podniesienie swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do kontaktowania się poprzez maila: rekrutacja@polandforest.dk
Wysyłając zgłoszenie proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 84156ddec04e78b8

4 komentarze na “Dania praca dla grup bez języka w leśnictwie przy sortowaniu Vejle 2016”

  1. fajcik18 na @

    Ja i kilku moich znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą .
    Proszę o kontakt myśle ze jestem idealnym kandydatem gdyż pracowałem w leśnictwie.

  2. Ikaa na @

    Jestem zainteresowana pracą, Pozdrawiam

  3. patryk20321 na @

    Jestem zainteresowany pracą wraz z 3innymi osobami. Proszę o kontakt.
    e-mail: patryk.salata@interia.pl
    tel: 782295080

  4. zbynio na @

    jestem zainteresowany pracą.Kontakt e-mail zibi65lk@gmail.com