PLN7000 pln netto

Dania praca jako pracownik produkcji warzyw przy sortowaniu 2019

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń
  • Przewidywany czas zatrudnienia: okres próbny 3 miesiące, możliwość stałej współpracy

Od stycznia 2019 w rejonie Jutlandii możliwa legalna, fizyczna praca w Danii na produkcji przy sortowaniu warzyw. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy.

Informacje
Ilość wakatów: 100
Start: od stycznia
Lokalizacja: Jutlandia, Dania
Oferujemy
Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków to 7000 PLN + 800 PLN pieniądze wakacyje.
Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
Stawka godzinowa 80 DKK brutto (45,60 PLN)
Dodatek nocny go każdej godziny: 15 DKK (od 21.00 do 5.00)
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny
Umowę na czas ustalony z pracownikiem

Praca w systemie zmianowym (zmiana dzienna i nocna),
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 18.000 DKK (10 260 PLN),
Pracę 6 dni w tygodniu,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (5-40 km od pracy, 85-100 kr / noc)
Obsługę administracyjną w Danii
Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
Możliwość wyjazdu w grupie
Podgląd godzin online dla każdego pracownika indywidualnie
Wymagania

Dyspozycyjność,
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność
Język angielski nie jest wymagany,
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
Własny samochód: dojazd do pracy ( zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu )
Skrócony zakres obowiązków

Sortowanie warzyw, głównie warzyw
Wstępna kontrola jakości gotowego produktu
Inne prace produkcyjne

Dodatkowe informacje
Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem

Opis projektu
Praca przy sortowaniu warzyw,głównie marchwi, trwa cały rok, poza czerwcem. W okresie od stycznia do maja jest wysoki sezon i liczba pracowników podwaja się. Można wyjechać tylko na miesiąc, albo na dłuższy okres, bądź na stałe, kwestia ustalenia szczegółów. Praca jest wykonywana od poniedziałku do soboty. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane zamówienia i dodatkowe godziny również w niedzielę i święta.

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków to 7000 PLN + 800 PLN pieniądze wakacyjny.

Wysokość wypłaty jest uwarunkowana ilością godzin. W ofercie znajdziesz kalkulator wypłaty. Oferta jest skierowana do kobiet, dla mężczyzn mamy pracę przy pakowaniu warzyw, w tym samym miejscu pracy.

Jeśli nie masz samochodu, jest możliwość odpłatnego dojazdu do pracy z innymi osobami. Miejsce pracy znajduje się w północnej Jutlandii ( ok. 900 km od Poznania, dojazd lądowy ).

Na projekcie pracuje od 30 do 120 osób, w zależności od sezonu. Są to Polacy, oraz Litwini. Język duński, albo niemiecki nie jest wymagany. Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km, w ofercie znajdziesz zdjęcia mieszkań.
Jak masz więcej pytań zapraszam do kontaktu
Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie http://pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/
Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: + 48660575888
Justyna + 48664764763

Więcej szczegółów na:
www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 9665c1bbdd28ea5b

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 722, dzisiaj: 1