DKK130/h brutto

Dania praca od zaraz na budowie przy rozbiórkach bez znajomości języka 2017 Silkeborg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Silkeborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Propozycja zatrudnienia na budowie ze Silkeborga dla budowlańców bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii od zaraz przy wyburzaniu i rozbiórkach budynków.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Silkeborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 130 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu rozbiórki budynków
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się demontażem ogrzewania, zrywaniem sufitów, podłóg, ścianek działowych, itd.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w wyburzaniu budynków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • organizacja przejazdu do Danii na własną rękę
  • własna odzież robocza
  • posługiwanie się ciężkimi narzędziami do wyburzania
  • brak uzależnień
  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie miesięcznego kontraktu z duńskim pracodawcą
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne i świąteczne
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie na miejscu w kontenerach mieszkalnych
  • dużą liczbę godzin tygodniowo, od 37 do 45

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 60059d01f3e281b3