PLN6,500.00

Dania praca od zaraz w Jutlandii jako Handyman “złota rączka”

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do listopada

Firma z Jutlandii poszukuje od zaraz 3 dyspozycyjnych pracowników do pracy w Holandii na stanowisku konserwatora tzw. „złotej rączki”. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: pierwsza umowa na 3 miesiące, z możliwością podjęcia pracy na stałe
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 3

Oferujemy:

Średnie zarobki po odliczeniu mieszkania i podatków 6000 PLN + 500 PLN pieniądze wakacyjne
– stawka godzinowa: 80 DKK (45 PLN) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 14 000 DKK (7 980 PLN),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 45/55 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– mieszkanie na miejscu, 100 kr/doba (dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

– czyszczenie basenów,
-dbanie o świeżość wody w basenie,
-prace renowacyjne,
– drobne prace naprawcze,
– inne prace porządkowe.

Oczekujemy:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– zamiłowanie w tego typu pracy,
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– dobry stan zdrowia.

Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km.
Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Justyna +48664764763
Aleksandra +48600657620
Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

O firmie

ID ogłoszenia: 4395ca725b22606b

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 478, dzisiaj: 1