$52 DKK/h netto

Dania praca przy zbiorach truskawek w szklarni bez znajomości języka 2014

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Oferujemy pracę w Danii przy zbiorach truskawek uprawianych w szklarni. Zatrudnienie dla kobiet bez znajomości języka duńskiego z doświadczeniem przy zbiorach owoców.

Stanowisko: Pracownik do szklarni
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 52 DKK/h netto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w szklarni. Do zadań pracownika będzie należał zbiór truskawek oraz wstępna segregacja owoców.

Wymagania:
– dobry stan zdrowia
– wytrzymałość fizyczna (praca stojąca)
– osoby z doświadczeniem przy zbiorach owoców
– najchętniej kobiety
– wyjazd za granicę na okres min. 6 tygodni
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę na zlecenie
– możliwość przedłużenia współpracy
– bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy
– pracę trwająca 8-9 godzin dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: mb@balticworkforce.com w tytule proszę wpisać: truskawki

Źródło:

ID ogłoszenia: 2825367739b45ecf

14 komentarzy na “Dania praca przy zbiorach truskawek w szklarni bez znajomości języka 2014”

  1. Marcin1994 na @

    Witam,wraz z kolegą jesteśmy chętni podjęcia się tej pracy. Oboje mamy po 20 lat i doświadczenie w pracach sezonowych w Polsce. Jesteśmy pracowici i punktualnie,nie mamy żadnych nałogów. Kontakt z nami to email : cinek2010@o2.pl lub tel. 518 758 086

  2. anita na @

    para chętna do pracy
    kontakt
    aj23031990@wp.pl

  3. szyderaaa27 na @

    Witam,

    Młoda para BARDZO zainteresowana wyjazdem do pracy sezonowej. Kobieta (26lat), mężczyzna (29lat). Jesteśmy osobami energicznymi, nie bojącymi się ciężkiej pracy. Jesteśmy także odpowiedzialni i pełni zaangażowania. Posiadamy zróżnicowane doświadczenie zawodowe, w którym również występują prace fizyczne (również przy owocach i warzywach). Mężczyzna posiada uprawnienia na wózek widłowy oraz badania wysokościowe oraz kurs pierwszej pomocy, oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Będziemy wdzięczni za pozytywne rozpatrzenie naszych kandydatur, które chętnie uzupełnimy w razie potrzeby. Kontakt do nasz m.sobierajt1000@tlen.pl lub +48 505574135.

  4. xKrzysiek na @

    Witam. Razem z moim przyjacielem jesteśmy zainteresowani pracą. Mam 22 lata kolega 25. Oboje jesteśmy gotowi podjąć się pracy. Bardzo by nam zależało gdyby się udał wyjazd. Kontakt email :xkrzysiek092@gmail.com

  5. Iryna22 na @

    Witam, jestesmy bardzo zainteresowani ofertą . Jesteśmy 3 studentkami w wieku 19/22 lata. Poslugujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Mamy doświadczenie w zbieraniu warzyw i owoców i nie boimy się pracy fizycznej. Również jesteśmy odpowiedzialni i sumienni. Bardzo proszę o kontakt mailowy hrynyk17@gmail.com

  6. L.kulski na @

    Witamy!
    Grupa młodych i energicznych ludzi chętnie podejmie się pracy! Oferujemy:
    -Wyjazd od początku Lipca do początku Września z możliwością przedłużenia.
    -Grupę 4 osobową
    -Wiek 18,20,21,22 lat
    -3 letnie doświadczenie w zbieraniu owoców
    -Prawo jazdy kat.B
    -Angielski w stopniu komunikatywnym
    Proszę o odpowiedź na e-mail lukaszkulski18@gmail.com lub tel; 887073428

  7. szuusty na @

    Witam Nazywam się Dawid mam 19 lat silny,zdrowy,uczciwy,bez nałogów. Chętnie podejmę się pracy. Doświadczony w pracach sezonowych. Kontakt e-mail: daw-jar@o2.pl lub nr tel 512-282-604

  8. Szymon K na @

    Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. W okeresie Czerwiec do Września. Mamy po 20lat, jestesmy energiczny i gotowi do pracy. Kontakt: 724122542 name118@o2.pl

  9. Agnieszka1554 na @

    Witam. Mam na imię Agnieszka i jestem wraz z moim chłopakiem zainteresowana Państwa ofertą. Mamy 20 i 28 lat. Jesteśmy pracowici, sumienni oraz odpowiedzialni. Ja jestem studentką 1 roku, natomiast chłopak posiada doświadczenie w pracy sezonowej w Anglii. Zależy nam na pracy oferowanej przez Państwo i prosimy o kontakt, nr. 668 532 963

  10. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

  11. s.sz81 na @

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam 33 lata, mogę podjąć pracę od zaraz, również z możliwością dłuższej współpracy. Jestem osobą pracowitą, komunikatywną, umiejącą współpracować w grupie. Ciężka praca fizyczna w różnych warunkach atmosferycznych nie jest mi obca. Proszę o kontakt s.szlaga81@wp.pl

    Pozdrawiam, Sławek

  12. bezi na @

    Witam wraz z dziewczyna mamy doswiadczenie przy zbiorach oraz pracowalem w anglii przy przygotowaniach przedsezonowych tzw zakladanie foli workow na stoly sadzenie i pielegnacja plantow.Jestesmy zainteresowani wyjazdem od zaraz prosze o kontakt +48539816213

  13. Szymon1995 na @

    Witam! Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem sumienny, punktualny, pracowity. Posiadam prawo jady kategorii B. Każda praca jest mi znana. Proszę o kontakt: 534761146 e-mail: anusiaczek95@wp.pl

  14. anabel95 na @

    Witam! Wraz z dwiema koleżankami jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Jesteśmy studentkami w wieku od 19 do 22 lat. Posiadamy ponad 6-letnie doświadczenie przy zbiorach truskawek i innych owoców i warzyw. Jesteśmy dyspozycyjne od początku lipca po połowy września. Znajomość języka angielskiego mamy opanowane na poziomie dobrym. Dwie z nas posiadają prawo jazdy kat.B.
    Prosimy o kontakt : e-mail ania16xyz@o2.pl lub tel. 696084987