PLN8,000.00

Dania praca sezonowa z j. angielskim sortowanie sadzonek na hali od zaraz 2019

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy września

Od zaraz propozycja sezonowej pracy w Danii przy sortowaniu sadzonek na hali w rejonie Jutlandii. Zatrudnienie 2019 ze znajomością języka angielskiego.

Start pracy : styczeń
Okres pracy: styczeń – wrzesień

Miejsce pracy: Jutlandia
Ilość wakatów: 10

Zakres obowiązków:
– sortowania sadzonek liściastych i iglastych na hali,
– zbiór sadzonek na polu,
– kontrola jakości,
– inne prace szkółkarskie.

Oczekujemy:

– DOŚWIADCZENIE w sortowaniu krzewów, drzewek, choinek i róż- wymagane,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dobra sprawność fizyczna,
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana (praca w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:
– stawka akordowa brutto (akord grupowy) przeliczana ze stawki godzinowej 110 DKK (63,70 zł),
– dodatek wakacyjny 12,5% do każdej przepracowanej godziny,
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach,
– 37 – 40 godzin pracy w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc ZAWSZE NA CZAS,
– możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
– obsługę administracyjną w Danii,
– chat z naszymi konsultantami (pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00),
– możliwość wyjazdu w grupie,
– mieszkanie w cenie 100 kr / noc (dobre warunki mieszkaniowe, mieszkania w odległości 1 – 30 km od miejsca pracy).

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie

pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Edyta Nicińska +48 660 575 888
Justyna Labudda+48 664 764 763

Poniedziałek-piątek
9:00-16:00

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 8755c3f1aa5c5825

ilość wszystkich wyświetleń: 945, dzisiaj: 1