DKKdo uzgodnienia

Dania praca w rolnictwie bez znajomości języka od zaraz sadownik Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia w rolnictwie dla osób bez znajomości języka. Gospodarstwo rolne z Aarhus poszukuje sadowników do pracy w Danii z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik w sadzie przy drzewkach

Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na pielęgnowaniu drzew wiśniowych
  • zadaniem pracownika będzie przycinanie gałęzi oraz dbanie o sadzonki

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • posługiwanie się językiem angielskim
  • posiadanie doświadczenia w obsłudze piły łańcuchowej i sekatora
  • meldunek na terenie Polski
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy przy drzewkach owocowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania oraz media
  • możliwość zarobku na wakacje
  • pracę na cały etat, ok. 40 godzin na tydzień

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania aplikacji na adres e-mail:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 13558386a2a62eaa

1 odpowiedź na “Dania praca w rolnictwie bez znajomości języka od zaraz sadownik Aarhus”

  1. Patryczek na @

    Jestem zainteresowany