€9,94 brutto/h

Dla par Holandia praca od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Zutphen lub Ijsselmuiden

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Zutphen lub Ijsselmuiden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 8 tygodni

Pracodawca z Zutphen i Ijsselmuiden szuka chętnych od zaraz do pracy w Holandii przy kwiatach dla par. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Zutphen lub Ijsselmuiden.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy kwiatach w hali i na zewnątrz;
  • obowiązkiem będzie pielęgnowanie i przesadzanie kwiatów doniczkowych oraz kwitnących krzewów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia od zaraz zatrudnienia na terenie Holandii na min. 3 mc;
  • zaletą będzie posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłata raz w tygodniu przelewem na konto;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • darmowy dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania – samochodem zapewnionym przez firmę;
  • wsparcie przed wyjazdem, np. umowa kierująca;
  • zakwaterowanie w  cenie 95 Eur na tydz. oraz ubezpieczenie w cenie 23,60 Eur na tydz.;
  • na miejscu wyrobienie holenderskiego numeru BSN.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-w-ogrodnictwie-dla-par-przy-kwiatach-zutphen-lub-ijsselmuiden/

ID ogłoszenia: 4765d6e95bc3bb31