€12,84 brutto/h

Dla par Niemcy praca fizyczna w Dreźnie bez języka przy sortowaniu odzieży od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Bez znajomości języka potrzebne osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale monotonna praca przy ręcznym sortowaniu odzieży oraz akcesoriów i dodatków używanych.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • przestrzeganie wszystkich norm BHP;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: zuver-pl@inbox.ue z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/10/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-drezno/

ID ogłoszenia: 7785f7c7d7945faa