€9,82 brutto/h

Dla par oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach papryki bez języka Middenmeer

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Middenmeer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki. Oferta z Middenmeer bez znajomości języka dla par. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Middenmeer.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie praca przy zbiorach papryki.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • możliwość pracy powyżej 8 godzin dziennie;
  • we własnym zakresie dojazd do biura, obuwie robocze oraz wyżywienie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich;
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie;
  • transport do pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV na adres: praca@p-tempoline.nl z dopiskiem: PAPRYKA.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-sezonowa-prace-w-holandii-przy-zbiorach-papryki-bez-jezyka-middenmeer/

ID ogłoszenia: 2435cdc30db1d14e