€10,84/h brutto

Düsseldorf od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu owoców

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

Zatrudnimy chętnie w Düsseldorfie pracowników bez znajomości języka. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Płaca: 10,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne sortowanie w szybkim tempie owoców przy ruchomej taśmie

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • szybkie wykonywanie zadań
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • wsparcie w procesie adaptacji do nowych warunków
  • pracę na czas określony w Niemczech
  • zatrudnienie od zaraz i sprawdzonego pracodawcy
  • bezpłatne zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „sortowanie-owoców/09/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-sortowanie-owocow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 75159d021f0ca3ee

2 komentarze na “Düsseldorf od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu owoców”

  1. 518beataxz na @

    Witam jestesmy zainteresowani 790466611

  2. Serduszko9494 na @

    Jestem zainteresowana