$180 DKK brutto / h

Elektryk praca w Danii na budowie od zaraz, Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 tygodnie

Z komunikatywną znajomością języka angielskiego w okolicach Aalborga od zaraz dostępna legalna praca w Danii na budowie dla elektryków budowlanych.

ELEKTRYK AALBORG

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: okolice Aalborga (Jutlandia Północna)
Wynagrodzenie: 180 DKK brutto / h
Start: sierpień 2021
Kontrakt: 3 tygodnie
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo, dzienne zmiany
Ilość miejsc: 2
Zadania: instalacja oświetlenia, naprawa okablowania, drobne prace monterskie itp.

WYMAGANIA

– doświadczenie w pracach elektrycznych
– język angielski na komunikatywnym poziomie
– własny samochód
– niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „Elektryk Aalborg”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod nr +48 535 935 070

ID ogłoszenia: 8960f1423027433

ilość wszystkich wyświetleń: 314, dzisiaj: 1