$137 DKK brutto / h

Filetowanie ryb praca w Danii na produkcji od zaraz z językiem angielskim, Hirtshals

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hirtshals
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: powyżej 4 miesięcy

Przetwórnia z Hirtshals poszukuje od zaraz chętnych z językiem angielskim do podjęcia pracy w Danii przy produkcji rybnej. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: Hirtshals (Jutlandia Północna)
Wynagrodzenie: 137 DKK brutto / h
Start: lipiec 2021
Kontrakt: min. 4 miesiące, możliwość stałej współpracy
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo
Ilość miejsc: 4
Zadania: ręczne filetowanie ryb (łosoś), sortowanie, pakowanie itp.

WYMAGANIA

– doświadczenie w ręcznym filetowaniu łososia
-język angielski na minimum podstawowym poziomie
– niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „Filetowanie Hirtshals”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod numerem +48 535-935-070

ID ogłoszenia: 52460e2f5c5ed796

ilość wszystkich wyświetleń: 445, dzisiaj: 1