€od 9,03 do 13,54

Fizyczna praca Holandia od zaraz na produkcji przy pakowaniu owoców, warzyw

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii od zaraz w Rotterdamie przy pakowaniu owoców. Oferta na produkcji przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: okolice Rotterdamu

Zarobki: od 9,03 do 13,54 euro/h

Opis zadań:

  • Zatrudnienie w przetwórni owocowo warzywnej.
  • Obowiązkiem pracownika będą prace produkcyjne i magazynowe.
  • Do zadań należeć będzie sortowanie owoców i warzyw, pakowanie do skrzynek,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość wyjazdu do pracy sezonowej w Holandii na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • chęć do podjęcia takiej pracy
  • kandydat na to stanowisko musi był pełnoletni

Pracodawca nie wymaga posiadania doświadczenia

Oferujemy:

  • dobre warunki finansowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie przed podjęciem pracy
  • zapewnione ubezpieczenie, miejsce zamieszkania oraz dojazdy
  • praca zgodna z holenderskim prawem pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy:

  • biuro@axidus.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-owocow-i-warzyw-holandia-od-zaraz-id223646.html

ID ogłoszenia: 446538afedfa56d2

ilość wszystkich wyświetleń: 12273, dzisiaj: 4

13 komentarzy na “Fizyczna praca Holandia od zaraz na produkcji przy pakowaniu owoców, warzyw”

  1. joosek13 na @

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam 21 lata, mogę podjąć pracę od zaraz, również z możliwością dłuższej współpracy. Jestem osobą pracowitą, komunikatywną, umiejącą współpracować w grupie. Ciężka praca fizyczna w różnych warunkach atmosferycznych nie jest mi obca. Proszę o kontakt 889461720
    Pozdrawiam Bartek !

  2. Mateusz94 na @

    Witam
    Jestem po szkole technikum żywiena . Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 510730130
    E-mail: maatekk14@wp.pl

  3. Mateusz94 na @

    Witam

  4. bartek033 na @

    witam ! jestem bardzo zainteresowany tą pracą . Jestem pracowity , odpowiedzialny oraz posiadam doświadczenie w pracy fizycznej . Bardzo proszę o odpowiedź.
    tel. 605 499 961
    E-mail bartek_30@interia.eu

  5. mysza1993 na @

    Witam !
    Jesteśmy wraz z kolega zainteresowani oferta pracy. Mamy po 21 lat i oboje posiadamy prawo jazdy kat.B j.angielski komunikatyny. Możliwość wyjazdu od 1 lipca do końca września, duża motywacja i chęć do pracy.
    Prosimy o kontakt :
    e-mail szczurek332@gmail.com
    tel 502270604

  6. kasia258 na @

    Witam. Jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy. Mam 19 lat, moge podjac prace od zaraz do połowy września. Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną, posiadam dużą chęć do pracy oraz prawo jazdy kat. B, praca fizyczna przy owocach nie jest mi obca.
    Proszę o odpowiedź:
    e-mail: kasia258@poczta.onet.pl tel: 785666330

  7. bartek278810 na @

    Witam .jestem zainteresowany panstwa oferta .obecnie przebywam w Holandi posiadam nr Sofi. Posiadam tez prawo jazdy oraz doswiadczenie w pracy w szklarni. Jestem punktualny pracowity. bartek278810@wp.pl
    Pozdrawiam

  8. Mr.Marian na @

    WItam! Poszukuję pracy dla dwóch męzczyzn w wieku 20 lat. Przebywamy aktualnie na terenie Holandii, gotowi podjąć pracę w każdej chwili, pracowici, kulturalni i ucziwi.
    W razie wolnych miejsc proszę o kontakt:
    tel. +31 06 250 589
    E- mail: meryyan@interia.pl

  9. mariog55562 na @

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam 19 lat prace moge podjąc od zaraz. Posiadam prawo jazdy KAT.B prosze o kontakt : 502 528 019 ; mariog55562@wp.pl

  10. PawelK na @

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą. Mam 22 lata i jestem studentem. Posiadam prawo jazdy kat. B. Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Bardzo proszę o odpowiedź. E-mail: pawel.kister@o2.pl lub tel. 600-284-544.

  11. shadowod na @

    Witam. wraz z kolega jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. mamy po 20 lat i jesteśmy nastawieni do ciężkiej pracy. jesteśmy gotowi podjąć się pracy od zaraz aż do 25 sierpnia ponieważ mamy zaliczenia w szkole pod koniec sierpnia. posiadamy dobra kondycje. prosimy o szybka odpowiedz na adres : bortxx123@hotmail.com . Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia. Z góry dziękujemy.

  12. m-skaza na @

    Witam serdecznie , jestem zainteresowany państwa ofertą .
    Jestem zdrowym silnym 22 latkiem gotowym na każdą ewentualność.
    Prosiłbym o kontakt m-skaza@wp.pl lub 794265762
    Pozdrawiam

  13. patryk333 na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą. Mamy 23 lat, jestem osobą sumienną pracowitą i energiczną. Język angielski znamy na poziomie podstawowym. Miałem już wcześniej do czynienia z pracą fizyczną w czasie wakacji. Posiadam doświadczenie przy zbiorach.
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia w sprawie Państwa oferty pracy .
    Proszę o kontakt:
    Tel. 530 537 440
    e-mail patryk30033@wp.pl
    Pozdrawiam Patryk