€9,50/h brutto

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz ulotki Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Chętnie zatrudnimy przy roznoszeniu ulotek na terenie Monachium osoby bez znajomości języka oraz doświadczenia. Fizyczna praca w Niemczech dostępna od zaraz na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Zarobki: 9,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na roznoszeniu ulotek reklamowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się m.in. wrzucaniem materiałów do skrzynek lub wręczaniem ich przechodniom w miejscach o dużym natężeniu ruchu

Wymagania:

  • brak nałogów
  • mile widziane osoby ze statusem studenta
  • pełna samodzielność
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość
  • status osoby niekaranej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • otwartość i elastyczność
  • gotowość do chodzenia przez dłuższy czas

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • służbowy telefon z nawigacją
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • przejazdy na miejsce pracy oraz po jej zakończeniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-roznoszenie-ulotek-monachium/

ID ogłoszenia: 9555a7f297a7eefe