€9,50 brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz jako żywa maskotka bez języka Bremen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na czas określony

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Bremen jako żywa maskotka aktualne od zaraz z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur brutto + voucher na ciepły posiłek.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca w specjalnym kostiumie,w którym pracownik będzie przechadzał się po galerii handlowej, robił sobie zdjęcia z klientami oraz zabawiał ich;
  • zadaniem będzie rozdawanie ulotek, balonów, drobnych gratisów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziana będzie znajomość j. niemieckiego;
  • sumienne i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • umiejętność pracy z ludźmi oraz zabawiania dzieci.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • pracę po 10 godzin w ciągu dnia.

Aplikacja:

Zgłoszenia,  najlepiej w języku niemieckim, razem ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka04/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-bremen/

ID ogłoszenia: 5325cc1da78f29dd

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy od zaraz jako żywa maskotka bez języka Bremen 2019”

  1. aniasejestem na @

    Czy wymagane jest 18 lat?