€11,19 brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie bez znajomości języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do Świąt Wielkanocnych 2019

Pracodawca z Berlina poszukuje pracowników do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w sklepie przy wykładaniu towarów.  Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę przez cały okres trwania umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie robienie porządków na półkach, wykładanie produktów, zdejmowanie towarów przeterminowanych oraz aktualizowanie cen;
  • pracownik może zostać delegowany przez pracodawcę do różnych marketów.

Wymagania:

  • optymizm;
  • przyjazne nastawienie;
  • odznaczanie się wysoką kultura osobistą;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • energiczność;
  • zaangażowane podchodzenie do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową do Świąt Wielkanocnych;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z podaniem realnego terminu dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fsk/a4/03/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7825c86ac35eec5a