NOK162 za godzinę brutto

Fizyczna praca Norwegia bez języka od kwietnia 2018 przy melioracji Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2017

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy melioracji rowów. Oferta zatrudnienia w Drammen od kwietnia 2018 dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od kwietnia 2018

Czas trwania umowy: do końca września 2017

Wynagrodzenie: 162 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zespołowym oczyszczaniu rowów melioracyjnych
  • zadaniem pracownika będzie m.in. koszenie trawy, grabienie, usuwanie śmieci oraz mułu, sprzątanie dna, itp.

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • możliwość zabrania ubrań roboczych
  • sprawność fizyczna i dobra kondycja
  • możliwość zastosowania się do przepisów BHP
  • odpowiedzialność i sumienność
  • brak problemów zdrowotnych
  • mile widziana znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie 2500 NOK za miesiąc
  • opiekę polskiego konsultanta
  • pracę sezonową od kwietnia
  • szkolenia oraz wsparcie w procesie adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem w tytule „Norwegia praca przy melioracji rowów, Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-kwietnia-2017-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-melioracji-drammen/

ID ogłoszenia: 8295893c69bc2a23

ilość wszystkich wyświetleń: 1852, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Fizyczna praca Norwegia bez języka od kwietnia 2018 przy melioracji Drammen”

  1. bartoszfit na @

    Jestem Studentem 3 roku Automatyki i Robotyki na Politechnice Opolskiej. Mam ambitne plany co do swojej osoby więc szukam tylko pewnych firm i pewnych zarobków wprowadzam świetną atmosferę w miejscu gdzie pracuję, otwarty , zdecydowany , wiem czego chce od życia. Warto mnie wybrać na stanowisko gdyż jestem Pewną osobą godną zaufania.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😉

  2. bartoszfit na @

    Obecnie jestem w Grecji na programie Erasmus+
    mobliność swoją do pracy rozpoczynam z dniem 01.07.2017
    w razie kontaktu tutaj jest mój adres e-mail
    bartoszfit@gmail.com

  3. lukiii323 na @

    Witam. Jestem zaintereswany Tą pracą od dnia 01.07. Jestem elastyczny wobec godzin pracy oraz bardzo zdeterminowany by wyjechać za granicę dla zarobku. W pracy oddaję całego siebie aby nie zawieść pracodawcy. Bardzo proszę o kontakt mailowy: xdd_lukaszenka_xdd@wp.pl lub telefoniczny: 500631515
    Pozdrawiam