NOK154,20 brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz w pralni przemysłowej Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Pracodawca z Bergen szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w pralni przemysłowej bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 154,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w pralni przemysłowej, a zadaniem będzie sortowanie prania, włączanie pralek, załadowywanie, włączanie suszarek, a także prasowanie oraz pakowanie ubrań;
  • kontrolowanie jakości oraz dbanie o porządek w pralni.

Wymagania:

  • chęci do nauki;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane i niezawodne wypełnianie swoich zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dostępność na 6 miesięcy;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na 6 mc;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zaplecze socjalne;
  • premie za frekwencje;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy przesłać na adres: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: arbeider/10/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-w-pralni-przemyslowej-bez-jezyka-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 7745dadb6425ccbe