NOK168 NOK/h brutto

Fizyczna praca Norwegia w Asker przy odśnieżaniu od zaraz bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Asker
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Szukamy od zaraz pracowitych osób do fizycznej pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Asker dla pracowników fizycznych przy odśnieżaniu ulic bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od listopada do marca 2016 roku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Asker
Wynagrodzenie: 168 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik odśnieża drogi i ulice, a następnie zabezpiecza podłoże solą. W razie konieczności należy skuwać lód.

Wymagania:
– jest to praca fizyczna dlatego zależy nam na osobach zdrowych w pełni sił
– gotowość do szybkiego wyjazdu i pozostanie w Norwegii do marca 2016 roku
– dopasowanie się do grafiku
– chęć pracowania w godzinach nadliczbowych
– zdolność do pracy w grupie
– zaangażowanie, punktualność, niezawodność

Oferujemy:
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wypłacane postojowego w razie braku pracy
– niezbędne narzędzia do pracy
– stałe zlecenia
– pracę w grupie

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: marek.piasecki78@gmail.com z tematem: praca fizyczna przy odśnieżaniu, Asker.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-odsniezanie-bez-jezyka-od-listopada-do-marca-2016-asker/

ID ogłoszenia: 412562fbc9e362f0

7 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia w Asker przy odśnieżaniu od zaraz bez języka”

  1. grzesiek89 na @

    Dzień dobry. Jestem wraz z bratem zainteresowany Państwa oferta. Pracowaliśmy już wcześniej za granicą, w Polsce także na wysokości. Prosze o kontakt: ketesas89@gmail.com.

  2. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. AdrianAdrian na @

    Witam mam na imie Adrian 19 lat jestem bardzo zainteresowany praca wrecz moge zaczac od zaraz angielski na poziomie podstawowym lecz szybko sie ucze jestem bardzo sprawny fizycznie licze na szanse gdyz pomimo mojego mlodego wieku mam chec na ciekawsze zycie moj numer telefonu 510665690 Pozdrawiam

  4. marekchary na @

    Witam. Bylbym zainteresowany Panstwa oferta wraz z bratem. Prosze o kontakt na numer 504771759 badz na meila marekcharytoniuk@o2.pl

  5. Jacek Drzazga na @

    jestem poważnie zainteresowany ,gotowy na wyjazd od zaraz,mój tel 663 765 072

  6. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  7. beret1989 na @

    Witam
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz
    – siła i sprawność fizyczna
    – „głowa na karku” (w pl firma brukarska, przez ostatnie kilka lat w okresie zimowym odśnieżanie dachów hal i sklepów wielkopowierzchniowych organizacja pracy grup do 30 osób.)
    – gotowość podjęcia pracy do końca marca (w razie potrzeby dłużej)
    721292199
    Jakub