SEKdo uzgodnienia

Fizyczna praca Szwecja przy sprzątaniu mieszkań i domów bez języka Jönköping

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Jönköping
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Jönköping

Oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Jönköping bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Gwarantujemy bezpłatne miejsce zamieszkania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Miejsce pracy: Szwecja, Jönköping.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska pracy:
zatrudniony pracownik będzie odpowiadał za sprzątanie mieszkań i domów prywatnych. Od czasu do czasu mogą również pojawić się zlecenia sprzątania biur i domów po przeprowadzkach.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego;
  • dokładność oraz sumienne wykonywanie zadań;
  • poczucie estetyki;
  • sumienne podejście do pracy;
  • duża uczciwość;
  • kultura osobista;
  • sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę na co najmniej rok;
  • służbowy samochód;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • pracę rozpoczyna dwutygodniowe szkolenie, na koniec którego pracownik dostaje certyfikat;
  • dobrze płatne, samodzielne stanowisko pracy za granicą.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem w temacie: Pracownik Porządkowy /Szwecja.

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-z-j-angielskim-przy-sprzataniu-mieszkan-domow-jonkoping/

ID ogłoszenia: 997577e8398eb938