$8 GBP/h

Fizyczna praca w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu domków Ashington 2015

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Ashington
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec 2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: listopad 2015

Oferta pracy w Anglii  przy sprzątaniu domków letniskowych. Zatrudnienie w Ashington dla pracowników fizycznych od marca do listopada 2015 roku. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Ashington
Wynagrodzenie: 8 GBP/h

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na utrzymaniu w czystości domków letniskowych oraz mobilnych.

Wymagania:
– osoby z doświadczeniem przy sprzątaniu mile widziane
– chęć wzięcia udziału w szkoleniu
– język angielski na dobrym poziomie
– osoba zmotywowana do ciężkiej pracy
– punktualność, odpowiedzialność, systematyczność
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– legalną pracę sezonową
– start od marca 2015 roku
– oferujemy 16 godzin pracy w tygodniu
– satysfakcjonujące zarobki
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: biuro@imperial.org.pl można się również aplikować poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 18548395ae2d798

ilość wszystkich wyświetleń: 11298, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Fizyczna praca w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu domków Ashington 2015”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. myheel na @

    Witam Panstwa jesli potrzebowalibyscie transportu dla ludzi do pracy w anglii to prosze o kontakt meilowy lub telefoniczny a napewno sie porozumiemy . Oto moj numer 07932029323 Michal (ALAN TRAVEL)