€10 euro za godzinę brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz w Berlinie myjnia samochodowa

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące

Myjnia samochodowa z Berlina posiada dwa wolne wakaty od zaraz. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków przy kompleksowym sprzątaniu i myciu aut.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Miasto: Berlin, Niemcy.

Stawka godzinowa: 10 euro brutto plus prowizja od każdego umytego samochodu.

Opis stanowiska pracy:
zatrudnienie w myjni samochodowej zlokalizowanej na podziemnym parkingu centrum handlowego. Podczas gdy klient robi zakupy, pracownik myje i sprząta samochód.

Wymagania wobec kandydatów:

  • predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej;
  • duża dokładność i „oko” do szczegółów;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • brak szkodliwych nałogów;
  • wytrzymałość;
  • kultura osobista;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość.

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • wysokie zarobki;
  • praca od zaraz do końca września;
  • legalną umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • możliwość wypracowania dużej liczby godzin.

Dla kandydatów:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, Berlin. Imię, nazwisko”.

CV przesłane w języku niemieckim przyśpieszy rekrutację.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-na-myjni-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 233573f5a1bc31c0

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz w Berlinie myjnia samochodowa”

  1. pawel25 na @

    proszę o kontakt
    502366444
    gotowy jestem do wyjazdu od zaraz