€9,50 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie produktów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Sklep z Kolonii poszukuje od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech przy wykładaniu produktów na półki. Zatrudnienie trwa do czerwca 2016 roku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: fizycznawsklepie/12/15

Zadania:
– osoba zatrudniona jest zobowiązana do wykładania produktów na półki sklepowe
– należy przyjmować dostawy, porządkować stany magazynowe, sprawdzać jakość produktów (szczególnie daty przydatności)
– oraz inne zadania zlecane przez przełożonego takie jak na przykład przygotowanie ekspozycji

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– bez problemów ze zdrowiem
– zaradność, energiczność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– elastyczność godzinowa
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy

Oferujemy:
– podpisanie umowy funkcjonujących na zasadach niemieckich
– start już od zaraz
– pracę na około pół roku (do czerwca 2016)
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora zmiany
– pomagamy znaleźć zakwaterowanie w jak najkorzystniejszej cenie
– pokazujemy jak prawidłowo wypełnić dokumenty urzędowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: fizycznawsklepie/12/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-w-sklepie-wykladanie-towaru-od-zaraz-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 14856708c1fd98c0

9 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie produktów Kolonia”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. piotrkloka na @

    Witam jestem zainteresowanym oferta prosze o kontakt piotrkloka73@wp’pl

  3. arek10220 na @

    Witam. Wraz z kolegą byłbym zainteresowany pracą przy wykładaniu towaru. Proszę o kontakt arek1025@op.pl

  4. Sabina i Nelu 12 na @

    Jestem zainteresowany ta praca proszę o kontakt 534838916

  5. tomek1994 na @

    Witam

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą,ja 21 lat kolega 19 nie boimy się cieżkiej pracy i jesteśmy gotowi zacząć od zaraz.Proszę o kontakt liput1994@wp.pl

  6. goska1995 na @

    Witam, jestem zainteresowana i gotowa do wyjazdu od zaraz.
    Posiadam 2 letnie doświadczenie na tym stanowisku.
    Proszę o kontakt: 570-258-418
    mbraglewicz@vp.pl

  7. Miro na @

    Miroslaw Pytlowski. Wyksztalcenie srednie-techniczne.Komunikatywna znajomosc jez.niemieckiego. Bez nalogow. Prawo jazdy kat.B..Mieszkalem w Kolonii w latach 1989-1991. Podejme prace od zaraz na czas nieokreslony. Pozdrawiam Miro

  8. Marlenaaa na @

    Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Młodzi i pełni energii z doświadczeniem przy zbiorach 🙂
    Prosimy o kontakt pod nr.tel: 726-054-190 lub e-mailem: kiri10@wp.pl

  9. zibi66 na @

    witam jestem zainteresowany pracą.Moge czasąs od razu na berdzo długi okres zibi661@wp.pl