€13,50 brutto/h + napiwki

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej również bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Berlinie z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz. + napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie oraz mycie samochodów osobowych;
  • obsługiwanie profesjonalnych urządzeń, takich jak: myjki, odkurzacze i detergenty;
  • zadaniem pracownika jest mycie, polerowanie oraz odkurzanie wnętrz samochodów itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • sumienne, dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zręczność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę – najpierw jest to umowa próbna;
  • szkolenie pracownicze i na początku pracę pod opieką koordynatora;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zapewniony dobry sprzęt, detergenty oraz miła atmosfera w pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe można wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowym należy wysyłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-berlin/

ID ogłoszenia: 1905ce7a2fb94494

3 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Berlin 2019”

  1. lolek541 na @

    Jest możliwość rozpoczęcia pracy za 2 tygodnie?

  2. MichalMalysz na @

    Witam jestem chętny. Prosze o kontakt.

  3. Alanik na @

    Dzień Dobry.byłbym zainteresowany tą pracą od początku lipca,prosiłbym o kontakt