€1950 brutto mc

Fizyczna praca w Niemczech sortowanie odpadów bez znajomości języka dla par i grup Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc z opcją przedłużenia

Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów bez znajomości języka. Oferta z Poczdamu dla par i grup, aktualna od zaraz i zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to fizyczna praca przy taśmie, która polega na ręcznym sortowaniu odzieży;
  • pracownik dostaje specjalne ubranie, maseczkę oraz rękawice;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • pracowitość, zdyscyplinowanie;
  • wytrzymałość oraz sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • punktualność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w hotelu robotniczym wraz z dostępem do Internetu po Wifi;
  • ubranie robocze.

Aplikacja:

CV, LM, zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z podaniem odpowiedniego tytułu: „Sortowanie odpadów, Poczdam 2019” należy przesłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odpadow-od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-poczdam/

ID ogłoszenia: 1795c6c29cfb813d